جزئیات وبلاگ

بر اساس ضوابط کسب پروانه بهره برداری ویژه شهرک های صنعتی غیردولتی مربوط به سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و منطبق بر مصوبه 25 دی ماه 1389 هیئت وزیران، شهرک صنعتی صفادشت به عنوان شهرک صنعتی غیردولتی ثبت رسمی شد . بر این اساس شرکت خدماتی “شهرک صنعتی غیر دولتی صفادشت” مجاز به بهره برداری از شهرک غیر دولتی صنعتی صفادشت شد.

گفتنی است فاز اول این شهرک در زمینی به مساحت کل ۲۹۵ هکتار مصوب شده بود که شامل ۲۱۷ هکتار زمین صنعتی، ۵ هکتار زمین خدماتی ، ۵۴ هکتار معابر و ۱۹ هکتار فضای سبز بوده است.

سپس با پیگیری های بعمل آمده و تلاش مسئولین محترم استان و شهرستان فاز دوم شهرک مطابق با بند ۵ مصوبه شورای برنامه ریزی (توسعه) استان تهران مورخ ۱۰/۱۲/۹۴ به مساحت ۸۰۰ هکتار به تائید و تصویب رسید و با عنایت به موقعیت مناسب شهرک در نزدیکی به پایتخت و دیگر مزیتهای نسبی مور استقبال صنعتگران قرار گرفت و به سرعت موجب گردید ساخت و توسعه واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی صفادشت انجام پذیرد.

لازم به ذکر است این شهرک اکنون با بیش از ۴۵۰ شرکت واحد تولیدی فعال و برخوردار از ۳ حلقه چاه برای تامین حدود ۵۰-۴۰ لیتر بر ثانیه آب، ۱۴ مگا وات برق،۸۰۰ خط تلفن،۷۵۰ مترمکعب در ساعت گاز با ایستگاهی اختصاصی است و به عنوان یکی از فعالترین شهرکهای صنعتی استان تهران محسوب می گردد.

اعضای هیئت مدیره :

نقشه نامگذاری خیابان های جدید